4η Εκστρατεία Πρόληψης και Ευαισθητοποίησης για τη νόσο του Σακχαρώδους Διαβήτη στη νησιωτική Ελλάδα
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η 4η Εκστρατεία Πρόληψης και Ευαισθητοποίησης για τη νόσο του Σακχαρώδους Διαβήτη στη νησιωτική Ελλάδα. Γιώργος, 3 ετών : Περιστατικό που εξετάστηκε το 2017 και επανεξετάστηκε στη φετινή εκστρατεία. Βασίλης, 35 ετών : Διαγνώστηκε με διαβήτη τύπου mody. Κύριος Θανάσης, 65 ετών : Εντοπίστηκε με δείκτη 12,5 στην εξέταση Γλυκοζυλιωμένης. Κάθε όνομα έχει και … Συνεχίστε να διαβάζετε το 4η Εκστρατεία Πρόληψης και Ευαισθητοποίησης για τη νόσο του Σακχαρώδους Διαβήτη στη νησιωτική Ελλάδα.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί